Pravidelný úklid v domácnosti

Uklizená domácnost je šťastná domácnost

Kdykoli potřebujete úklid domácnosti, naši profesionální pražští čističi vám mohou pomoci. Víme, že lidé jsou často zaneprázdněni prací a dětmi, aby se o ně starali, tak proč si nedat pauzu a nechat pozemské práce na nás?

  • Volné víkendy s rodinou
  • Spolehlivý a přátelský personál
  • Nejvyšší úklidové standardy

Ať už je to vytírání, utírání prachu, drhnutí nebo vysávání, naši profesionálové jsou těmi správnými lidmi pro každý úklidový úkol. Ať už potřebujete jednorázové úklid nebo pravidelný servis, naši odborníci vám rádi pomohou.

Obvykle ke každé práci přidělíme tým nejméně dvou uklízečů. Vždy se snažíme přidělit stejný tým pravidelné rezervaci, abychom zajistili konzistentní služby. Naši uklízeči jsou pečlivě vybírány a prověřovány a poté plně proškoleny, tak aby jim důkladně porozuměly všem produktům a postupům a mohly j poskytovat služby nejvyšší kvality za všech okolností.

Jsou zběhlí v čištění různých povrchů a všech textilií, včetně těch nejjemnějších. Naši odborníci důkladně vyčistí a zbaví nečistot, prachu, špíny a skvrn. Naše týmy jsou vybaveny špičkovým profesionálním vybavením od předních výrobců v oboru.

Stáhněte si náš ceník
Our Locations

Často kladené dotazy

Sbírka otázek, na které se nás naši klienti nejčastěji ptají

Kterou službu doporučujete klientům poprvé?

Při první návštěvě se vždy doporučuje Generální úklid. Poskytuje nám čas navíc, abychom získali všechny oblasti, které se v minulosti minuli při pravidelném čištění. Po počátečním Generálním úklidu většina zákazníků přejde na standardní Pravidelný úklid.

Budek nám chodit vždy stejný uklízeč?

Ano, na vyžádání. Pochopte, že uklízeči mají osobní život a mohou onemocnět nebo požádat o dovolenou. Pokud k tomu dojde, požádáme o přeplánování nebo odeslání jiného uklízeče.

Můžu vám nechat klíče?

Ano! Ve skutečnosti je to upřednostňováno po počáteční návštěvě. Tímto způsobem vás nedržíme, pokud je velký provoz nebo je parkování o něco delší než obvykle.

Máte nějaké dotazy?

Neváhejte a napište nám e-mail nebo nám zavolejte a získejte odpovědi na svoje otázky.

Zavolat nyní +420 608 045 256

Ostatní služby

Podívejte se na co se specializujeme a jak to děláme

Úklid firemních prostorů

Reprezentativní a čisté prostředí pro Vaše podnikaní

icon-benefit
Spolehlivost a preciznost

Úklid bytových domů

Nejste spokojeni s úklidem vašich nemovitostí? Nechte to profíkům

icon-benefit
Spokojenost obyvatel domu

Koronavirová dezinfekční služba

Specializovaná dezinfekční služba na ochranu před virem COVID-19

icon-benefit
Certifikované antivirové prostředky